Lee CarrollChanneler nefyzické bytosti Kryon

Lee Carroll původně vystudoval obor obchodu a ekonomiky na California Western University v Kalifornii, celých 27 let vedl vzkvétající podnik v San Diegu a ezoterika mu byla velmi vzdálená. Jak říká Lee, Bůh ho musel „praštit mezi oči“, aby dokázal, že je tato duchovní zkušenost skutečná. V roce 1989 přišel bod obratu, když mu první jasnovidec řekl o Kryonovi – a pak mu totéž o tři roky později zopakoval další, s tím prvním naprosto nesouvisející (dokonce vyslovil při setkání jméno KRYON)!

Lee a Kryon spolu s týmem pokračují v návštěvě různých zemí s velmi širokým publikem.

První Kryonovy zápisky představil Lee nesměle, nejprve metafyzické komunitě v Del Mar v Kalifornii. Zbytek už je historie. V průběhu let vydal celkem 14 Kryonových knih a společně s Jan Toberovou 3 knihy věnované tématu indigových dětí. Tyto knihy vyšly v mnoha dalších jazycích – ve španělštině, francouzštině, němčině, čínštině, hebrejštině, dánštině, italštině, řečtině, korejštině, maďarštině, bulharštině, ruštině, litevštině, lotyštině, japonštině, holandštině, finštině, slovinštině, estonštině, indonéštině, portugalštině, rumunštině a turečtině – a jak víte, samozřejmě také v češtině.

V roce 1995 byl Lee požádán, aby svou práci prezentoval v OSN před její zmocněnou skupinou s názvem Společnost pro osvícení a transformaci. Toto setkání bylo tak dobře přijato, že ho pozvali i na další návštěvy – v letech 1996, 1998, 2005, 2006, 2007 a 2009.

Lee také spolupracuje s několika celosvětově známými vědci (jako jsou např. Gregg Braden, Joe Dispenza a Bruce Lipton ad.). V roce 2017 prezentoval a předal Kryonovy channelingy dokonce ve švýcarském CERNu.

Krom toho je často zván, aby přednášel a channeloval na posvátných a duchovně silných místech – a setkal se zde s ctěnými a respektovanými duchovními a stařešinami. A tak navštěvuje místa jako Glastonbury (dávný Avalon), Havaj (kdysi Lemurie), Jeruzalém, Indie, Tibet (kde se setkal s Dalajlámou) a mnohá další

www.kryon.com