Anders HolteZpěvák a skladatel

Anders se narodil a vyrůstal v Kodani (Dánsku) a je dnes znám coby zpěvák, skladatel a channeler hudby. Ale takhle to všechno nezačalo.

Kariéru začal jako hlavní zpěvák rock-popové skupiny Paris Paris. Po nějakém čase Anders pocítil touhu po skutečném hudebním vzdělání, a tak se rozhodl pro „klasickou cestu“.
Byl přijat na Royal Danish Academy of Music (Královskou dánskou hudební akademii) v Kodani a promoval jako klasický zpěvák, učitel zpěvu a dirigent.

Zpíval se sborem Královské dánské opery, sborem Dánského rádia a cestoval po celém světě se seskupením a cappella Musica Ficta. Přesto po nějakém čase cítil, že ho nenaplňuje zpěv pouze klasické hudby, která je nádherná a velmi silná, avšak v zásadě vyjadřuje vědomí, které zde vládlo před několika staletími.

A proto ukončil své prestižní povolání, odstěhoval se z Dánska a vstoupil do nové neznámé fáze svého života. Místo aby zpíval pro druhé, nechal hudbu, aby se postupně sama zformovala, následoval svou intuici. Tento velmi osobní proces brzy vedl k vydání prvního Andersova alba s názvem Lemurian Home Coming a poté ještě několika dalších.

“Lemurian Home Coming” mezitím vyšlo ve více než 60 zemích po celém světě. Jeho dvě nejnovější alba „Dream Of The Blue Whale“ a „My World“ jsou vydána ve spolupráci s jeho partnerkou Cacinou Meadu.

Dnes je Anders mezinárodně znám pro svou jedinečnou interdimenzionální hudbu. Jeho zpěv tonálních zvuků, stejně jako jeho povznášející písně a texty oslovují lidi všech věkových kategorií a kultur. Tato hudba je úspěšně používána pro hlubší vnitřní spojení, meditaci a léčení všeho druhu.

V roce 2011 pozval Anderse americký spisovatel a celosvětově známý channeler Lee Carrol, aby poprvé zazpíval na jedné z jeho konferencí. Od té doby Anders každoročně cestuje s Leem Carrollem po Evropě a zpívá pro publika na Kryonových událostech v mnoha evropských zemích.

Anders a Cacina společně nabízejí koncerty, duchovní cesty a další události. V roce 2017 byli pozváni, aby poprvé uspořádali koncerty a workshopy o zvucích a vědomí na Tchaj-wanu. Od té doby se vracejí každý rok a v roce 2018 oba, Anders a Cacina, vystoupili  v Taipei Aréně pro více než 10.000 lidí.

V roce 2019 Anders Holte spolu s Cacinou Meadu uspořádali svůj první koncert i v Praze, v kostele sv. Šimona a Judy na Starém Městě Pražském, který se setkal s velkým úspěchem.

http://www.anders-holte.com/videos.html

www.anders-holte.com