První Kryonův seminář v ČR

První Kryonův seminář v ČR proběhl v Praze ve dnech 29. - 30. září 2018 v divadle Hybernia. Byl to silný, nezapomenutelný zážitek pro nás všechny, kteří jsme se toho zúčastnili – pro účastníky v publiku, organizátory, ale také pro ty, kteří pro nás v těchto dnech prezentovali. I proto se sem s radostí vrací.

A dle vašich nadšených reakcí v divadle, ale ještě i nyní, o rok a půl později, je patrné, že se touto akcí splnil sen nejen nám, organizátorům a překladatelům z české Kryonovy skupiny, ale také všem, kteří s nadšením čtou a poslouchají Kryonova poselství. A takto společně vytváříme širší Kryonův tým, který tuto nádhernou energii vnáší do svých životů a našeho společného tvoření lepšího světa plného lásky, integrity, smysluplných řešení, kreativity a také radosti a soucitu. Pro nás všechny je Kryon nejen pomocníkem, rádcem a průvodcem v procesu osobní transformace, ale především blízkým přítelem, rodinou.

Naše společné setkání v roce 2018 představovalo celistvý prožitek, který propojoval duchovní přístupy a informace s praktickým využitím a to vše bylo ještě doplněno a zesílenou nádhernou energií channelingů a také téměř hmatatelnou přítomností našich průvodců a rodiny, která tu již možná není ve fyzických tělech a dřívějších rolích, ale s hrdostí a láskou nás sleduje z druhé strany závoje – zde jsme byli všichni opět pospolu.

A nebyl by to ani Lee, aby svůj seminář nedoplnil svým typickým humorem, kterým odlehčoval a zpestřoval atmosféru. Koneckonců humor je naprosto zásadní ingrediencí života – je léčivý a dodává lehkost veškerému tvoření. Takže pokud se chystáte přijít v roce 2020, neočekávejte nudu a vážnost. A protože Leeovou přirozeností je i trocha zdravé skepse a potřeba důkazů, můžeme se těšit, že svá tvrzení opět doplní příklady a důkazy ze života i vědecké sféry. Tato část je však určena pouze účastníkům akce a tak zatímco Kryonovy channelingy si lze poslechnout i ze záznamu, Leeova a Moničina přednáška je určena pouze k přímému prožitku – žádné záznamy.

Celý Kryonův pražský víkend byl silný. Společný smích účastníků i publika střídaly projevy hlubokého dojetí a dokonce hlasitý pláč, když se v channelingu, předávaná energie poselství a Kryona posluchačů dotkla více, než jak byli schopní unést. Bylo to neklamným znamením, že v sále je přítomná vysoká energie světla a lásky a dochází k jejím interakcím s energiemi účastníků v sále.

Jak Kryon často opakuje, odcházeli jsme po skončení ze sálu jiní, než jsme přišli… My všichni. A přesto to byla teprve první ochutnávka – při každé další návštěvě jdou Lee i Kryon hlouběji. Jsme plni rozechvělého očekávání, co si pro nás připravili na to letošní setkání… A pečlivě trénujeme na to, abychom i za sebe podali ještě lepší výkon.

Pokud jste se v roce 2018 Kryonova víkendu nezúčastnili, můžete si alespoň poslechnout channelingy, které zde předal (včetně překladu do češtiny) ze záznamu:
(Poznámka: Někdy, ojediněle, se stává, že v důsledku velmi silných energií Kryona se záznam nepodaří pořídit.)

1) „Posun a vy" - 21:50 min
2) „Hodnotná duše" - 24:41 min.
3) „Partnerství" - 19:14 min.
4) „Navždy s vámi" - 26:41 min

A to není vše!!

Lee Carroll byl v Praze o pár dnů dříve před seminářem a v té době poskytl asi hodinový rozhovor internetové TV Cesty k sobě.Lee Carroll, KRYON v Praze from Cesty k sobě on Vimeo.

http://2018.kryon-praha.cz