Online setkání s Leem Carrollem

Všichni jsme se velmi těšili, že u nás letos (již po druhé) budeme moci přivítat Leeho Carrolla s Kryonem a také jejich hosty – Monikou Muranyi, Andersem Holtem a Cacinou Meadu. Je však více než patrné, že letošní rok připravil všem mnohá překvapení a změny plánů a tak nebylo možné, aby za námi přijeli.

Naštěstí však v současné době máme i jiné možnosti. A tak v okamžiku, kdy již bylo zcela jasné, že letos nejsou okolnosti setkání nakloněny, rozhodli jsme se využít požehnání technologie a začali jsme připravovat online setkání na internetu.

Fyzické setkání z očí do očí je vždy tou nejvyšší úrovní, ale sami víte, že setkání v srdcích současně doprovázené zobrazením díky elektronickému propojení dokáže být také velmi silné – zejména při propojení lidí tak vnímavých, jako jsme my všichni duchovně jdoucí s interprety, kteří jsou právě součástí Kryonova týmu...

Pojďme se tedy setkat online – propojit své energie a užít si program, který pro nás Lee chystá společně s ostatními prezentujícími. Samozřejmě, nemůže to být setkání celodenní, jelikož časový rozdíl mezi námi a Leem Carrollem je 9 hodin. Přesto však to bude setkání velmi intenzivní.

Více zde.

Sleva na produkty našeho partnera

Mimořádná sleva na tři produkty a speciální balíčky našeho partnera s výraznou slevou.

Více zde.

Lee Carroll

Lee Carroll

Channeler nefyzické bytosti Kryon
 
Monika Muranyi

Monika Muranyi

Lektorka a spisovatelka
 
Anders Holte

Anders Holte

Zpěvák a skladatel
 
Cacina Meadu

Cacina Meadu

Hudebnice, konferenciérka
 
 

Fyzický seminář byl zrušen

Hygienicko-zdravotní situace ve světě i u nás se udržuje v určité zatím přetrvávající nepříznivé rovině. Nadále také platí, že občané USA nemohou cestovat do Evropy, a proto nám nezbývá nic jiného, než seminář, plánovaný na září v době od 19. 9. do 21.9. zrušit.

Současně ale jednáme o novém termínu již v příštím roce, který směřujeme opět do období minimálně 3. čtvrtletí, aby bylo možné již předpokládat klidnější situaci v Evropě, ale i ve světě.

Zaplacené vstupné bude všem plátcům vráceno v plné výši, bez ohledu na platné Storno podmínky.

Všichni plátci jsou obesíláni mailem se všemi podrobnostmi. Pokud někdo tento informační mail nedostal, prosíme, kontaktujte nás na adrese:

Současně vás chceme všechny, ať již dlouhodobé příznivce Kryona a Leeho Carrolla, tak i vás, kteří jste se seznámili s Kryonovým učením zcela nedávno, informovat, že se uskuteční online setkání s Leem Carrollem.

Sledujte naše informační zdroje:

Tento web: http://kryon-praha.cz
Web české Kryonovy překladatelské skupiny: https://kryon.webnode.cz
Facebookovou stránku Kryon-česky: https://www.facebook.com/kryoncesky/

Bonus fyzického (zrušeného) semináře

Připravovaný koncert Anderse Holteho "Zvuk Domova"
plánovaný na pátek, 18.9. byl rovněž zrušen.

Vstupné bude také plně vráceno.